Gazeta10

I mituri kapet duke vozitur veturën, Policia ia gjen revolen me 13 fishekë dhe një thikë

Një i mitur është ndaluar ng Policia në Llapnasellë, teksa voziste veturën.

Gjatë kontrollit nga Policia, atij i janë gjetur pistoleta me 13 fishekë si dhe një thikë.

Njoftimi:

Llapna Sellë, Graqanicë 30.03.2024 – 00:50. Njësiti policor gjatë një pike kontrolli, ka ndaluar një automjet të cilën e drejtonte i mituri i dyshuari mashkull kosovar, dhe gjatë kontrollit janë gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me 13 fishekë si dhe një thikë. Pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti procedohet në procedurë të rregullt. /Gazeta10/

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët