Gazeta10

“Ismail Syla gjithmonë ka thyer ligjet e Serbisë dhe mirë ka bërë”-Behrami reagon për bastisjen në shtëpinë e ish-këshilltarit të Thaçit

Me urdhër të Prokurorit të Dhomave të Specializuara është duke u kryer bastisje në shtëpinë e Ismail Sylës, ish-këshilltarit të ish-kryeministrit Hashim Thaçi.

Për këtë ka reaguar ish-këshilltari i Thaçit, Artan Behrami duke thënë se Ismail Syla gjithmonë ka thyer ligjet e Serbisë dhe sipas tij ka bërë mirë.

“Si 20-vjeçar, Ismail Syla ishte burgosur nga Serbia, duke e mbajtur të mbyllur për më shumë se 8 vjet. Ismail Syla gjithmonë ka thyer ligjet e Serbisë. Dhe mirë ka bërë”, ka shkruar Bajrami.

Sipas Behramit bastisja e sotme në shtëpinë e tij po bëhet me logjikë fashiste.

Kujtojmë që dje është kryer bastisje në shtëpinë e Artan Behramit, poashtu ish-këshilltar i Thaçit.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa