Gazeta10

Ja për çfarë po i betohet ndjekësve Luana

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të komentuara në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Ajo së fundmi ka postuar disa imazhe të reja e veshur në bikini të zeza, shkruan Gazeta10.

Poshtë fotos Luana ka shkruar:

 “Ju betohem foto e paedituar”

Moderatorja e njohur shfaqet me linja trupore në top formë.

Ajo ka postuar edhe vendin e saj të preferuar.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë