Gazeta10

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck bëjnë blerje në pragë të darsmës së tyre

Një Jennifer Lopez e ndritshme po bënte pazar në Gjeorgji të enjten, përpara festimeve të dasmës së saj në fundjavë që përkujtonin martesën e saj me Ben Affleck, raporton DailyMail, transmeton Gazeta10.

Lopez, 52 vjeç dhe Affleck, 50 vjeç, u martuan zyrtarisht në Las Vegas muajin e kaluar, por këtë fundjavë po organizojnë një festë luksoze.

Këngëtarja u pa në qendër të qytetit Savannah me fëmijët e saj. Burri i saj shoqëroi grupin, me një këmishë bezhë dhe kapele bejsbolli, ndërsa JLo dukej e mrekullueshme me kombinimn e saj.

Festës do të ju bashkohen miq e familjar e së bashku me ta edhe nëna e këngëtares JLo./Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri