Gazeta10

Joe Biden do të marrë pjesë në varrimin e Mbretëreshës Elizabeth II  

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka thënë se do të marrë pjesë në varrimin e Mbretëreshës Elizabeth II. 

“Po. Nuk i di ende detajet, por do të marrë pjesë”, ka thënë Biden për mediet ndërkombëtare, transmeton Gazeta10. 

Më tej, ai ka treguar që ende nuk ka biseduar me Mbretin Charles III, për ta ngushëlluar për vdekjen e nënës./Gazeta10 

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?