Gazeta10

Johnny Depp rikthehet në aktrim

Aktori i njohur me famë botërore, Johnny Depp, është rikthyer në skenën e kinematografisë hollivudiane. 

Ai është përzgjedhur në dramën “Jeanne du Barry”, në rolin e mbretit Louis XV, transmeton Gazeta10. 

Kjo është bërë e ditur përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Twitter, të “Why Not Productions”. 

Depp shihet i veshur si monark i viteve 1700, me paruke bionde e fytyrë të grimuar me pudër të bardhë, tipike të asaj periudhe kohore.  

Xhirimet e filmit kanë filluar muajin e kaluar dhe priten të përfundojnë në 11 javë, sipas produksionit./Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri