Gazeta10

Juventus kompleton transferimin e Filip Kostic

Filip Kostic është futbollisti më i ri i Juventusit, raporton Gazeta10.

Kostic ka kaluar me suksese testet mjekësore dhe më pas pritet të  nënshkruajë kontratë me Juventusin, e cila do të jetë e vlefshme deri në qershor të vitit 2025.

Për shërbimet e Kostic, Juventusi ka shpenzuar rreth 15 milionë euro.

29-vjeçari kishte kaluar një periudhë katërvjeçare me Eintracht Frankfurtin, ku në sezonin e kaluar arriti të fitoj edhe Europaligën. /Gazeta10/

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë