Gazeta10

KB Trepça nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë Speeex

Klubi i basketbollit Trepça ka nënshkruar marrëveshje për sponsorizim me kompaninë e mirënjohur, Speeex.

Marrëveshja u nënshkrua të ejten nga kryetari i klubit mitrovicas, Vullnet Sefaja si dhe përfaqësuesi i kompanisë Speex, Faton Zejnullahu.

Kryetari i Trepçës, Vullnet Sefaja, tregoi rëndësinë e kësaj marrëveshjeje bashkëpunimi.

Ndërkohë edhe Faton Zejnullahu, shpjegoi se çfarë e shtyu këtë kompani të bashkëpunojë me nënkampionin e Kosovës në basketboll.

SPEEEX është lider i ofrimit të shërbimeve BPO në tregun vendor dhe atë të jashtëm, është nje nga punëdhënësit më të mëdhenjë në Kosovë.

Në vitin 2021 kjo kompani është shpërblyer me çmimin Punëdhënësi i Vitit./Gazeta10/

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë