Gazeta10

Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit

Këngëtari shqiptar,Hajro Ceka është shfaqur i lumtur krah Ivica Daçiqit.

Shqiptari nga Mali i Zi ka publikuar një foto me Daçiqin pas një udhëtimi që kishte në Beograd.

Ceka që shpeshherë i këndon atdheut në këngët e tij dhe shfaqet me flamurin kuq e zi, kësaj radhe ka shfaqur lumturinë e tij krah personit që urren shqiptarët kudo që shkon.

Kjo foto nga aeroporti “Nicola Tesla” vije pa u bërë një javë e plotë kur shoku i Daçiqit, Milan Radojiçiq me grupin e tij terrorist organizuan sulm terrorist në Banjskë të Kosovës.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
Sadiku
Sadiku: I vrari kishte qëndruar në shtëpi bashkë me fëmijët në Arbëri para neutralizimit