Gazeta10

Korab Shaqiri bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri, dhe bashkëshortja e tij, Lulkaçela Jashari, janë bërë sërish prindër, raporton Gazeta10.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur babai i Korabit, këngëtari i mirënjohur Ilir Shaqiri, përmes një njoftimi në rrjetin social Facebook.

“Mrekulli! Sot Alteu është bërë me një vëlla! Lulja dhe Korabi u bënë prindër për herë të dytë, duke sjellë në jetë Arb Shaqirin, nipin tim të mirë”, shkroi Ilir Shaqiri në Facebook.

Po ashtu të njëjtin informacion e konfirmoi edhe vet interpretuesi i hitit “Verën e kaluar”, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

“Mirë se erdhe në jetë Arb Shaqiri”, shkroi Korabi në mbishkrimin e fotografisë, ku shfaqej data e lindjes së djalit dhe fjala “Baby” e shkruar.

Këngëtari Shaqiri përndryshe përveçse këngëtar, ushtron profesion edhe si ligjërues muzikë në një bartës privat të arsimit muzikor. /Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri