Gazeta10

Korriku sjell Magji në ETC

Korriku sjell Magji  në ETC nga 12 deri me 18 korrik

Event dedikuar për ju duke ofruar çmime të mahnitshme dhe Risi në shumë artikuj.

Shfleto Fletushkën Online: https://bit.ly/3S2Dqru

https://bit.ly/4cV7sWa

Bleni më shumë e shpenzoni më pak nga Ofertat e përzgjedhura  me  Zbritje deri në 50% dhe Top Oferta

Për konsumatorët e ETC, kjo javë do të jetë më argëtuese nën përcjelljen e aktiviteteve Magjike. Rreth 3000 Dhurata, mundësi të jeni fitues në Çastet Magjike të 50 shpërblimeve dhe 50 Shportave Falas

Edhe për fëmijë do të ketë shumë Dhurata dhe surpriza .

Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare www.etc-ks.com

Direkt në linkun e fletushkës Online: https://bit.ly/3S2Dqru

https://bit.ly/4cV7sWa

Në Faqën Zyrtare në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ 

Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Me pak Magji, ju kurseni shumë në ETC

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur