Gazeta10

Kryetari i Leposaviqit shihet pas gjashtë muajsh jashtë objektit të komunës (FOTO)

Ka mbi gjashtë muaj prej kur ka marrë mandatin e kryetarit të Komunës së Leposaviqit, e që prej atëherë Lulzim Hetemi nuk është larguar nga vendi i tij i punës.

Këtë ‘akull’ duket se ai e ka thyer së fundmi, pasi në një fotografi të publikuar në rrjetin social “Facebook”, Hetemi shihet teksa sot ka dalë në oborrin e komunës, për të pritur dy bashkëpartiakë të tij.

“Kënaqësi t’i pres në takim Sekretarin Organizativ të LVV-së, Alim Rama dhe nënkryetarin e Qendrës së LVV-së në Mitrovicë, Alban Uka”, ka shkruar Hetemi./Gazeta10

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa