Gazeta10

Kurti viziton Komunën e Leposaviqit nën masa të rrepta sigurie

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka vizituar sot komunën e Leposaviqit.

Me të ishte edhe ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi.

“Kosovo Online” ka publikuar pamje nga momenti kur Kurti e Krasniqi nën masa të rrepta sigurie dalin nga objekti dhe largohen nga oborri i komunës.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur