Gazeta10

Lista e filmave që do të publikohen në Netflix gjatë muajit gusht

Netflix – ani pse nuk pati një fillim të mbarë këtë vit, duke humbur mijëra abonues, platforma po e përdorë një strategji interesante për të fituar sërish besimin e njerëzve. Këtë, ata po e bëjnë duke paralajmëruar në baza ditore, tituj të ndryshëm të filmave, serialeve e dokumentareve.

Muaji gusht për përdoruesit e kësaj platforme është e mbushur me surpriza, transmeton Gazeta10.

Më poshtë, Elite Daily, ka listuar disa nga emrat dhe datat e projekteve që priten të publikohen gjatë këtij muaji.

10 gusht: Bank Robbers: The Last Great Heist, Heartsong, Indian Matchmaking: Sezoni 2 – Instant Dream Home, Iron Chef Brazil, Locke & Key: Sezoni 3 School Tales The Series.

11 gusht: Dope DOTA: Dragon’s Blood: Book 3 Stay on Board: The Leo Baker Story 

12 gusht: 13: The Musical A Model Family Day Shift Never Have I Ever: Sezoni 3 

15 gusht: Ancient Aliens: Sezoni 4 Deepa & Anoop Learn to Swim 16 gusht Untold: Volume 2  

17 gusht: High Heat Junior Baking Show: Sezoni 6 Look Both Ways Royalteen Unsuspicious  

18 gusht: He-Man and the Masters of the Universe: Sezoni 3 Inside the Mind of a Cat Tekken: Bloodline

19 gusht: The Cuphead Show!: Part 2 Echoes The Girl in the Mirror (Alma) Glow Up: Sezoni 4 Kleo The Next 365 Days  

20 gusht: Fullmetal Alchemist The Revenge of Scar

21 gusht :A Cowgirl’s Song  

23 gusht: Chad and JT Go Deep 24 gusht Lost Ollie Mo Queer Eye: Brazil Running with the Devil: The Wild World of John McAfee Selling The OC Under Fire Watch Out, We’re Mad  

25 gusht: Angry Birds: Summer Madness: Sezoni 3 History 101: Sezoni 2 Rilakkuma’s Theme Park Adventure That’s Amor  

26 gusht: Disobedience Drive Hard: The Maloof Way Loving Adults Ludik Me Time Seoul Vibe  

27 gusht: Under Her Control Mighty Express: Sezoni 7

30 gusht I AM A KILLER: Sezoni 3  

31 gusht: Club América vs. Club América Family Secrets I Came By. / Gazeta10

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët