Gazeta10

Lista Serbe në Kuvend, nënshkruhen për të mos i humbur mandatet dhe dalin

Deputetët e Listës Serbe janë paraqitur në Kuvend në seancën e parë të sesionit vjeshtor, pas një kohe të gjatë që nuk kanë marrë pjesë në punimet e Kuvendit.

Ata janë nënshkruan e më pas kanë shkuar në bufe, krejt kjo për të mos humbur mandatet si deputetë ngase nëse për gjashte muaj rresht nuk paraqitet në Kuvend deputeti e humb mandatin e tij.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri