Gazeta10

Lotina Haziri konfirmon lidhjen me reperin Mozzik?

Ka tash e sa ditë që në media përflitet për një lidhje të mundshme mes reperit Mozzik dhe vajzës së politikanit Lutfi Haziri, prezantueses Lotina Haziri.

Gjithçka nisi nga fotografitë që dyshja publikuan në rrjetet sociale, ku shihej qartazi që ndodheshin në të njëjtin vend.

Më pas, burimet e emisionit “Prive” treguan se Mozzik dhe Lotina ka tash e sa kohë që janë në një lidhje.

E duket se spekulimeve të tilla vendosi që t’iu përgjigjet Lotina, e cila përmes postimit të fundit në InstaStory, ka bërë fansat të mendojnë se ajo ka konfirmuar lidhjen e saj me reperin ferizajas.

Më saktësisht, vajza e ish-kryetarit të Gjilanit ka publikuar në InstaStory një video, ku shihet gjatë ngrënies së disa patatinave, të cilat kriposen nga duart e Mozzik.

Në bazë të tatuazheve karakteristike, vërehet qartë që personi në fjalë është reperi i njohur i estradës shqiptare.

Fakti që dyshja janë bashkë në një video, tregon se mes tyre ka afrimitetit, por që ende nuk është i konfirmuar si lidhje apo thjeshtë miqësi.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë