Gazeta10

Lulzim Hetemi del nga zyra, shfaqet në ballkonin e komunës

Kryetari i Komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi është parë së bashku me ministrin e Administrimit dhe Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi në ballkonin e komunës.

Hetemi, i cili tash e disa muaj po qëndron i mbyllur në objektin e komunës pas situatës së tensionuar lidhur me kryetarët e komunave veriore, çështje që s’ka marrë ende epilog.

I pari i Leposaviqit ka refuzuar të lëshojë zyrën e tij prej kohësh pasi që të kthehet aty, konsiderohet mjaft e vështirë.

Ai është parë në ballkon në një vizitë të ministrit Krasniqi ku së bashku kanë realizuar një fotografi goxha “artistike”.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri