Gazeta10

Marcus Rashford është një hap larg rinovimit të kontratës

Marcus Rashford është një hap rinovimit të kontratës me Manchester Unitedin – bën të ditur Fichajes.

Sulmuesi anglez ka edhe një vit në kontratën e tanishme, mirëpo nuk e ka në plan të largohet nga Old Traffordi.

Përkundër spekulimeve për largimin e mundshëm gjatë verës, 25-vjeçari është i vendosur që të vazhdojë me “Djajtë e Kuq”.

Bisedimet ndërmjet klubit dhe futbollistit janë ndërprerë në javët e fundit duke i alarmuar klubet, si Real Madridi dhe Paris Saint-Germaini, të cilët janë të interesuar për shërbimet e tij.

Megjithatë, ndërhyrja e tyre do të ndodhë vetëm në rast se dëshotjnë negociatat me Unitedin.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur