Gazeta10

Marina Vjollca dhe Geti së bashku në ishullin e Sicilisë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së fundmi u kanë treguar fansave të tyre se ndodhen në pushime verore, ku si destinacion kanë zgjedhur ishullin e Siçilicë në Itali, raporton Gazeta10.

Të shoqëruar nga motra e Marinës, Luana së bashkiu me partnerin e saj, dy çiftet duket se janë duke shijuar momente të këndshme së bashku në ishullin italian.


Prezantuesja Marina Vjollca i mbajti të azhuarnuar fansat e saj në Instagram me një fotografi të publikuar nga pushimet.

Ajo pozoi së bashku me burrin e saj, reperin Getoar Selimi, në një pozë mjaft romantike të realizuar pranë vullkanit aktiv Etna në Itali.

Mes shumë pëlqimeve dhe komenteve nga fansat, në sy ra komenti i vet reperit, i cili i kishte shkruar gruas së tij: “Gjithçka e imja”. /Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë