Gazeta10

Me veturë zyrtare në lagjen private të Prishtinës

Në disa fotografi të sigurara nga Gazeta10, shihet një veturë zyrtare me regjistrim 4Z-303-02, teksa është parkuar pranë një shtëpie në lagjen “Qendresa” në periferi të Prishtinës, shkruan Gazeta10.

Vetura 4Z është fotografuar në rrugën “Suliotët”, të kësaj lagjeje private dhe se e njëjta është përdorur për nevoja personale.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë, që veturat zyrtare të institucioneve të Kosovës, janë shfrytëzuar edhe për nevoja private në shumicën e rasteve.

Madje në disa raste, këto vetura janë shfrytëzuar edhe për udhëtime jashtë territorit të Kosovës./Gazeta10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)