Gazeta10

MEGA OFERTË nga Auto Mita – bëje tënden këtë super veturë

Nëse keni ëndërruar të posedoni një makinë që kombinon efikasitetin dhe stilin, ëndrra juaj është gati të bëhet realitet nga Auto Mita.  

Auto Mita vjen me MEGA OFERTËN në Renault Megane me motor 1.5 dCi 115KF.

Disa nga karakteristikat e kësaj veture janë: 

– Pako Equilibre 

– Motor dizell 1.5dCi 115KF 

– shpenzime mesatare 4.8L/100km 

– Easy-link multimedia me ekran 7″ me prekje, 

– 7” instrument tabelë 

– Funksioni i Apple carplay dhe Android Auto, 

– Bluetooth lidhje per telefon 

– Klimë automatike dy-zonale, 

– Drita Full Led “C-Shape” 

– Tempomat dhe limitues i shpejtësisë, 

– Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave, 

– Sensor parkimi para dhe mbrapa 

Dhe shume pajisje tjera te sigurise dhe komoditetit 

NXITONI sepse sasia e vetura është e limituar – shfrytëzoni ofertën Auto Mita dhe udhëtoni me stil! 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: [email protected]

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri