Gazeta10

Meriton Mjekiqi kërkoi takim me djalin, ish- partnerja ja sjellë atë në “pragun e shtëpisë”

Ish- partnerja e Meriton Mjekiqit, Egesta me të cilën ka edhe një djalë, tash e sa ditë ndodhet për vizitë në Kosovë.

Madje, Egesta përmes rrjeteve sociale e ka dëshmuar se nuk kalon thuajse as dy-tre muaj pa vizituar vendlindjen e ish- partnerit të saj.

E këtë të enjte ajo e ka kaluar bashkë me djalin e saj në Rugovë, duke shijuar pafund bukuritë natyrore.

Nga ana tjetër, ka qenë Meritoni ai i cili gjatë qëndrimit në BBVA pati deklaruar se mezi pret një takim me djalin e tij, e që Egesta duket se ja ka sjellë atë gati në “pragun e shtëpisë”, në Kosovë.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?