Gazeta10

Milani e nis me fitore sezonin e ri në Serie A

Kampionët në fuqi të Italisë, Milani, e kanë nisur me fitore edicionin e ri në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta10.

“Rossonerët” triumfuan në shtëpi kundër Udineses me rezultat 4-2.

Për Milanin në këtë ndeshje realizuan dy herë Ante Rebic, ndërsa golat e tjerë i shënuan Brahim Diaz dhe Theo Hernandez.

Për Udinesen në këtë ballafaqim realizuan Rodrigo Becao dhe Adam Masina.

Ndeshjen e ardhshme, Milani e luan si mysafir kundër Atalantës. /Gazeta10/

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)