Gazeta10

Momenti më romantik i Ramushit dhe Anitës gjatë ditëlindjes së komandantit

Të mërkurën ka festuar ditëlindjen e 56-të politikani i njohur, Ramush Haradinaj.

Me këtë rast i është organizuar një festë me miqtë dhe familjarët e tyre të ngushtë.

Nutricionistja Diola Dosti ka ndarë një video të tyre nga festa, ku shihet Ramushi me Anita Muçajn në një moment romantik.

Prezantuesja e lajmeve, tani edhe analiste në reality show Big Brother VIP Kosova, shihet duke i dhënë një përqafim politikanit, ndërkohë që duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Ata veç kësaj kanë festuar edhe përvjetorin e martesës, të cilët janë bashkë për më shumë se 20 vite.

Çifti kanë së bashku tre fëmijë: një vajzë dhe dy djem.

Anita në ndërkohë shpesh ka folur për raportin me Haradinajn dhe për vitet që kanë jetuar bashkë.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë