Gazeta10

Nasser Al Khelaifi: Po fillon një epokë e re te PSG

Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifi ka njoftuar fillimin e një epoke të re në klub pas largimit të Kylian Mbappe.

“Kjo është një epokë e re. Gjithë respekti im për Messin, Neymar, Kylian. Ne e dimë se çfarë bënë ata për klubin,” tha Al Khelaifi, duke iu referuar klubit që ndryshon strategjinë e tij të transferimeve.

“Për ne ishte e rëndësishme t’i kishim në skuadër. I uroj gjithë të mirat në sfidat e reja, por për ne ylli tani do të jetë skuadra”, tha presidenti i parisienëve.

“Ne patëm një sezon të mrekullueshëm, duke humbur një fitore në vetëm dy ndeshje për trofeun e madh (Champions League). Ishte një sezon i mrekullueshëm. Morëm më shumë nga sa prisnim. Bëmë shumë ndryshime”, shtoi Al Khelaifi.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube