Gazeta10

“Nexhmedin Spahiu na shau me nanë, ia kam siguruar v..grat” – Milaim Zeka në Gallatë

Në emisionin “Gallatë” me Arben Ahmetin, gazetari i ftuar, Milaim Zeka ka komentuar deklaratën e analistit Nexhmedin Spahiu i cili tha që të gjitha atyre që e quajnë përfaqësuese dhe jo kombëtare ekipen e Kosovës, do t’i shaj me nanë.

Zeka tha që për këtë ia ka hap një fond për sigurimin e viagrave për Nexhmedin Spahiun.

“Masi ky paska punë me nanat tona thash t’ia siguroj viagrat”, tha Zeka.

Ai tutje në humor tha që Enca kish mbjelli drogë gabim duke dashtë me mbjellë lule. “Enca lule dritë çka ka në estradë, disa i bajnë vijat në tavolinë i dalin deri në Komoran”, tha Zeka. /Gazeta10/

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri