Gazeta10

Një telefonatë e papritur për Mihrije Brahën dhe Remzije Osmanin

Çifti i shumëpërfolur i estradës muzikore shqiptare, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, sonte ishin pjesë e emisionit veror në Kanal10, “Verë n’Çarshi”. 

Dyshja diskutuan për angazhimet e tyre përgjatë sezonit veror, projektet e reja muzikore, dhe padyshim edhe për raportin e tyre me këngëtaren, Remzie Osmani, transmeton Gazeta10. 

E pyetur se a do t’i dërgojë ftesë për dasmë të djalit, Braha u përgjigj pozitivisht, teksa u tentua të zhvillohej edhe një bisedë telefonike me Osmanin, por që e njëjta nuk u përgjigj. 

Ajo më tej ka treguar se së bashku me Remzije Osmanin së shpejti do të sjellin një befasi për publikun./Gazeta10 

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë