Gazeta10

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Edona James pa asnjë ndërhyrje në pamje

Edona James është njëra nga personazhet shqiptare që po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Përpara se të hynte në Big Brother VIP Kosova 2, ajo ka qenë pjesëmarrëse në disa kompeticione në Gjermani.

Ajo ishte fillimisht pjesë e Big Brother e po ashtu edhe në disa kompeticione të tjera muzikore.

Së fundmi në TikTok është bërë virale një video e transgjinores nga Suhareka, kur ka qenë me një shou të muzikës.

Ajo interpreton një pjesë të shkurtër të një kënge, e që edhe në pamje duket më ndryshe.

E njëjta ka realizuar edhe me klip një këngë, pasi më herët ka realizuar edhe disa projekte.

Edona tani po pëlqehet për energjinë pozitive që po përcjell, çiltërsinë dhe për sensin e humorit.

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa