Gazeta10

Nuk e pranojnë lidhjen, por Capital T dhe Adrola Dushi fotografohen sërish bashkë në avion

Raporti i Capital T dhe Adrola Dushit ka qenë prej vitesh shumë i komentuar.

Ata janë përfolur vazhdimisht për një romancë dashurie, por kjo nuk u konfirmua asnjëherë.

Pavarësisht kësaj, ata janë fotografuar në disa raste së bashku, si në pushime ashtu edhe në evente.

Prive së fundmi ka siguruar një imazh të tyre gjatë një udhëtimi në Romë.

Dyshja shihen të ulur pranë njëri-tjetrit në bazë të fotografisë, edhe pse Trim Ademi (emri i vërtetë) nuk vërehet dukshëm.

Ka pasur shumë momente kur janë hedhur dyshimet se janë bashkë.

Sidoqoftë, ata po vazhdojnë me angazhimet e tyre në fushat përkatëse.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
Vrasjee
Rrahja mes familjarëve në Shtime përfundon me fatalitet, vdes njëri nga anëtarët
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube