Gazeta10

Nuk ka kohë për të humbur – kapni rastin për të zotëruar Renault Austral me një ofertë të veçantë në Auto Mita!

Ndizni motorët tuaj dhe përgatituni për një përvojë të jashtëzakonshme vozitjeje me Renault Austral! Duke thyer kyfijtë e përsosmërisë së automobilave, kjo makinë në Auto Mita tashmë është e disponueshme me një çmim të zbritur dhe krejt kjo për një kohë të kufizuar.

Renault Austral është e pajisur me paketën e lartë ‘Techno’, transmisionin automatik dhe një motor të jashtëzakonshëm TCe 160KF benzinë/motor hibrid të butë.

Përgatituni për revolucionin që ju pret në rrugë!

Për një kohë të kufizuar, Renault Austral ofrohet me një zbritje ekskluzive, duke rënë nga 37,990 euro në 35,990 euro.

Por kjo nuk është e gjitha!

Auto Mita gjithashtu mundësinë e zotërimit të kësaj kryevepre për vetëm 399 euro në muaj, duke e bërë më të lehtë përjetimin e pakrahasueshëm të kësaj veture.

Disa nga karakteristikat e Renault Austral janë:

Pako Techno
Motor 1.3 TCe Mild Hybrid 160KF
Ndërrues automatik
Frenimi emergjent autonomy për automjete, këmbësorë dhe biciklist
openR link 12″ me sistem zerimi Akramys Auditorium, navigim dhe mundsia me lidhje permes Google
Funksioni i Apple Carplay dhe Android Auto,
12″ madhesia e ekranit në instrument tabel me ngjyrë dhe mundsia shfaqjes navigacionit
Klimë automatike 2 zonale,
Fellne alumini 19″,
Drita Full Led Pure Vision
Çelës inteligjent – keyless
Multisens dhe ndriçim I ambientit
Tempomat,
Sensor i reshjeve të shiut dhe aktivizimit automatik të dritave,
Sensor parkimi para, mbrapa dhe anësore
Kamerë mbrapa
Dritare të errësuara mbrapa
Dhe shumë pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit

Mos prit! Përjeto kënaqësinë e ngasjes së Renault Austral dhe përfito nga oferta që vjen veç një herë në jetë.

Rezervo test vozitje

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

E-mail:[email protected]

Nr.tel:045 500 588

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij