Gazeta10

‘‘Nuk kam qenë e lidhur me Lorencon’’- Keisi gjen mbështetje tek Luizi pasi shpërthen në lot

Keisi ka shpërthyer në lot pas spektaklit të djeshëm. Ajo nuk e ka pritur aspak mirë deklaratën e Lorencit që ata kanë qenë të lidhur jashtë shtëpisë.

Gjatë një bisede me Luizin, Keisi i ka thënë se nuk kanë qenë të lidhur por në një njohje. Ajo ka shtuar se nuk do donte të hapej fare si temë.

Luizi: Nuk e ka bërë për të të dëmtuar lojën ty.

Keisi: Nuk e kam për atë.

Luizi: Po për ça? Për faktin se me demek po të del nami që ke qenë e lidhur?

Keisi: Nuk kam qenë e lidhur, kemi patur njohjen tonë, ça lidhje ka se kemi një jetë aty jashtë po në momentin që ti futesh brenda unë dal shumë shëmtuar. Nuk do doja të hapej fare si temë. Nuk kam pasur dëshirë.


Luizi i tha se Lorenci nuk e ka bërë për të ulur atë.

Keisi: E kuptoj, po ta kishte menduar.

Nga ana tjetër Lorenci po qëndronte i mërzitur dhe i vetmuar në dhomën e grimit.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë