Gazeta10

Ofertë speciale në 10 vjetorin e Renault, Kadjar për vetëm 336 euro në muaj!

Lideri i industrisë së automobileve, Auto Mita, këtë vit po feston 10 vjetorin e përfaqësimit të brendeve Renault dhe Dacia, raporton Gazeta10.

Në vazhdën e kësaj jubile, Auto Mita gjatë tërë kohës është duke sjell kampanja interesant e dëshmi nga klientët të cilët tregojnë përvojën e kënaqshme me këtë kompani.

Në kuadër të kampanjave të shumta që Auto Mita po sjell, është edhe festimi i 10 vjetorit me ofertë speciale për veturën Renault Kadjar!

Duke filluar prej vetëm 336 euro në muaj, ju mund ta bleni Renault Kadjar me pakon Intens, e cila përfshin:

– Motor diesel 1.5dCi 115KF Automatik
– Multimedia Sistemi R Link 2 me ekran 7″
– Dritat ditore Pure Led, dritat mbrapa Led
– Ulëset gjysëm-lëkurë- Senzorë parkimi para dhe mbrapa
– Kamera prapa
– Kamerë për leximin e vijave dhe shenjave të rrugës
– Klima automatike dyzonale
– Freni automatik i dorës
– TFT Ekran në instrument tabelë
– Çelës inteligjent
– Frenim autonom emergjent
– Kulmi panoramik pa hapje
– Fellne Alumini 19”

Krahas kësaj, ju do të përfitoni FALAS edhe:

– 1 Servis Gratis
– 1 vit Kasko gratis
– 5 vite garancion

Për më shumë info, ju lutem kontaktoni në telefon për çdo informatë që ju intereson: 045 500 588 dhe 045 645 666 ose vizitoni showroomin e Auto Mitës. /Gazeta10

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë