Gazeta10

“Oj Shqipni…”- Berisha ia nisë këngës derisa përplaset me Hajdarin: Je mësu me ta mbyll syrin

Gazetari dhe komentatori politik, Ridvan Berisha është përplasur me analisten Fatime Hajdari, e cila i është drejtuar me fjalët që ai është  mësuar veq me burra që ia bëjnë me sy dhe ai ndërprejnë emisionin.

Berisha i është përgjigjur me këngë Hajdarit duke i thënë që nuk ia lënë shenj fjalët e saj.

“Rroftë nëna parti… moj Shqipëri o ta lufsha synin… nuk ma len shenj çka thu ti”, tha Berisha.

Hajdari tutje tha që Berisha nuk e kupton që mundet me qenë një grua e fortë që merr vendime.

“Zonjat si Mimoza si Dejona marrin vendime, evoluo”, iu drejtua Hajdari, Berishës. /Gazeta/

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat