Gazeta10

Pacolli: Do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se do të lobojë për Kosovën  në një tur të tij në Afrikë dhe Lindjen e Afërt.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka deklaruar se tashmë është nisur për këtë vizitë.

“Do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë!!!!”, ka shkruar Pacolli.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat