Gazeta10

Pamje dramatike nga rrahja në aeroport (VIDEO)

Një rrahje ka ndodhur në një aeroport të Amerikës, raporton Gazeta10.

Përmes një video të postuar në Twitter mund të shihen që të rrahurat ndërmjet vajzave dhe djemve në aeroport nuk kanë pasur të ndalur për disa minuta.

Nuk dihen rrethanat se pse ka ardhur kjo rrahje.

Ian Miles Cheong personi i cili ka publikuar videon ka shtuar një përshkrim duke pyetur “A është ky një aeroport apo kopshtë zologjik”.

Më poshtë mund të ndiqni videon:

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij