Gazeta10

Pas deklaratës së tij, Xhuli po e quan ‘qyqan’ Amir Rrahmanin

Sot në media rozë u komentua një deklartë e Amir Rrahmanit, i cili u shpreh haptas për aludimet për një lidhje të mundshme mes tij dhe Juliana Nurës.

“Nuk ka asgjë të re, është një gjë shumë e ulët me të kërku dikush foto e pastaj me ua dërgu mediave, as vet mos me postu. Për mu është shumë e ulët prandaj kom vendos mos të reagoj. Jam single dhe nuk ka asgjë të re”, tha kapiteni dardan në një intervistë për RTV Dukagjinin.

Menjëherë pas tij, Xhuli shpërthen me ofendime në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

“Kremi po thot Julin ta don mami yt dhe gjyshja jote o qyqan e le per fam qe ke “, shkroj ajo poshtë fotos me qenushin e saj.

A është ky një ofendim indirekt për futbollistin apo jo, e di me se miri vet Xhuli.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë