Gazeta10

Pas një sëmundje të rëndë, vdes 22 vjeçari nga Suhareka

Pas një sëmundje të rëndë ka vdekur Adhurim Fetiu nga fshati Peqan i Suharekës.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët e të ndjerit.

Ai do të varroset sot në vendlindjen e tij.

Njoftimi i plotë nga familjarët:

Të dashur miq familjar dhe farefis, pas një sëmundje të rëndë sot ndërroi jetë nipi ynë Adhurim Fatos Fetiu nga Peqani i Suharekës.

Varrimi bëhet sot në ora 18:00 në fshatin e lindjes në Peqan të Suharekës.

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë