Gazeta10

Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)

Rreth orës 06:00 të mëngjesit ka nisur një aksion i madh i forcave speciale të Policisë së Kosovës.

Autoblindat e Njësive Speciale kanë hyrë në vilën e Milan Radojiçiqit që ndodhet buzë Liqenit të Ujmanit, dhe në restorantin e gruas së tij.

Aksioni i filluar në orët e para të mëngjesit ka mbaruar para pak minutash, siç raporton Kossev, transmeton Gazeta10.

Gjatë kësaj bastisje janë konfiskuar nga Policia automjete luksoze dhe gjëra tjera.

Më poshtë mund ti shihni fotot:

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
Sadiku
Sadiku: I vrari kishte qëndruar në shtëpi bashkë me fëmijët në Arbëri para neutralizimit