Gazeta10

Përplasje e fortë Bahtiri – Berisha: ‘Pse i duhesh politikës? – me bërthama të kumbullave?”

Gjatë debatit në emisionin “Politiko” në mes të ish kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe gazetarit Ridvan Berisha ka pasur mospajtime në lidhje më Vetëvendosjen.

Gazetari Berisha iu është drejtuar Bahtirit duke i thënë se çdo gjë që bënë në Vetëvendosje duhesh ta pysësh Armend Mujën.

Ndërsa ish kryetari ka replikuar duke i thënë se në Vetëvendosje, deputetin Armend Muja e ka sjellur vet ai.

Ridvan Berisha thotë se po të votonte për deputetet do ta mundte Agim Bahtirin.

“Ridvani e raskapit këta politikisht me dal për deputet pa bo fushatë hiq, çka i duhet politikës Agim Bahtiri sot, me bo fabrika me bërthama të kumbullave a?”, tha ai në Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?