Gazeta10

Përvoja unike e Lorikës për veturat e përdorura me garancion!

Gjithçka është e dallueshme dhe unike në Auto Mita, njejtë si klientët, shërbimet, stafi dhe kualiteti i veturave.

E kualiteti në Auto Mita nuk i referohet vetëm elementeve të lartë cekura dhe veturave të reja por edhe atyre të përdorura e me pak kilometra.

Dhurata e Auto Mita-së për klientët është garancioni dhe e klientëve për Auto Mita-në, besimi i palëkundshëm ndër vite.

Pikërisht me këtë temë e nisë rrëfimin e saj Lorika Shaqiri rreth përvojës fantastike me ‘Super Renon’, me garancion të çertifikuar nga Auto Mita.

Edhe pse e pabesueshme, por njejtë si Lorika të kënaqur janë edhe shumë klientë me këtë mundësi, sepse një mundësi e tillë ka bërë që Lorika me një çmim të arsyeshëm dhe që i ka konvenuar ta blejë veturën që ka dashur, të përdorur, me pak kilometra e me garancion prej fabrikës.

Auto Mita, ka qenë dhe mbetet pika e takimit të njerëzve apo klientëve me interesa të përbashkëta. Një vend ku çdo herë në çdo aspekt ndahesh i kënaqur nga shërbimi, pritja dhe blerja që bënë.

Eksperiencat mbahen mend gjatë kur ndahen me të tjera, e shumë si kjo keni për të dëgjuar në vazhdimësi.

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët