Gazeta10

“Po ku ka si ti o Shqipëria ime”, reagimi i Krasniqit pas fitores së Shqipërisë kundër Polonisë

“Po ku ka si ti o Shqipëria ime”.

Në këtë mënyrë ka reaguar Memli Krasniqi, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), pas fitores së Shqipërisë kundër Polonisë në kuadër të kualifikimeve për EURO 2024.

Shqipëria fitoi ndeshjen me rezultat 2 me 0, duke bërë një hap të madh drejt synimit për të qenë pjesë e evropianit që mbahet vitin tjetër.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri