Gazeta10

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Komoran

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me aksidentin që ka ndodhur para pak orësh në Komoran, shkruan Gazeta10.

Sipas zëdhënësit të Policisë, Baki Kelani, në këtë aksident  janë lënduar dy persona, përderisa  kanë qenë të përfshira tre automjete, prej tyre një kamionë dhe dy vetura.

“Prishtinë, 24 prill 2023 Sot rreth orës 08:00 të në rrugën nacionale Prishtinë – Pejë, në Komoran ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime dhe dëme materiale, ku janë përfshirë tri automjete, prej tyre një kamion dhe dy vetura. Bazuar në informacionet fillestare nga njësitet policore në terren, dyshohet se dy persona kanë pësuar lëndime.”, tha Kelani për Gazeta10.

Në vendngjarje njësitet relevante policore janë duke u marrë me rastin./Gazeta10

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat