Gazeta10

Politiko me Kushtrim Sadikun dhe Prime Time me Xhemajl Rexhën me orar të ri

Dy emisionet e Kanal10, “Politiko me Kushtrim Sadikun” dhe “Prime Time me Xhemajl Rexhën” tashmë janë programuar në orar të ri, raporton Gazeta10.

Kjo lëvizje programore ka ndodhur në kuadër të zhvendosjes së Tv Kanal10 në objekt të ri.

Kështu, “Prime Time me Xhemajl Rexhën” do të jetë nga e hëna në të enjte në orën 22:30, ndërsa “Politiko me Kushtrim Sadikun” do të jetë nga e hëna në të enjte në orën 20:20. 

Kutojmë se sot Kanal10 ka shënuar dy-vjetorin e tij ku ka filluar punën edhe me dy projekte të reja, Gazeta10 si dhe Radio10. / Gazeta10.

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri