Gazeta10

Prishtinasja rrëmbën kurorën e bukurisë së “Miss Kosova 2022”

Prishtinasja, Xhylije Llumnica është zgjedhur Miss Kosova 2022, shkruan Gazeta10.

Të enjten mbrëma u mbajt eventi “Miss Kosova 2022”, një organizim i jashtëzakonshëm nga B’Fashion Group, transmeton Gazeta10.

Ndërsa, Miss Drenasi u zgjodh bukuroshja Lejla Kryeziu, Miss Prishtina u zgjodh Ronita Mehani, Best model of Kosova Besa Bytyqi, Miss Diaspora Florianeta Kurrumeli.

Ndërsa, Miss shoqëruesja e parë e Miss Kosovës, pejanja Melisa Demhasaj , Miss Balkan Dhurata Korpuzi. /Gazeta10

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët