Gazeta10

Prishtinë, bllokohen trotuaret me vetura në rrugën “Tring Ismaili” (VIDEO)

Në rrugën “Tring Ismaili” janë bllokuar trotuaret si pasojë e veturave që parkohen në trotuare, raporton Gazeta10.

Në emisionin Mëngjesi me Arben Ahmetin është raportuar për këtë problem dhe ekipi i Kanal 10 ka dalur në vendin e ngjarjes.

Këtu keni videon:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKanal10.live%2Fposts%2Fpfbid0K2gGu12idnyGfsRWS5zaPjuTmokkMyvt4KHKQXyg6VvgwFUgwnzeCKLJUck87ECCl&show_text=true&width=500

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat