Gazeta10

Prishtinë, bllokohen trotuaret me vetura në rrugën “Tring Ismaili” (VIDEO)

Në rrugën “Tring Ismaili” janë bllokuar trotuaret si pasojë e veturave që parkohen në trotuare, raporton Gazeta10.

Në emisionin Mëngjesi me Arben Ahmetin është raportuar për këtë problem dhe ekipi i Kanal 10 ka dalur në vendin e ngjarjes.

Këtu keni videon:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKanal10.live%2Fposts%2Fpfbid0K2gGu12idnyGfsRWS5zaPjuTmokkMyvt4KHKQXyg6VvgwFUgwnzeCKLJUck87ECCl&show_text=true&width=500

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)