Gazeta10

Protestë para Top Channel në përkrahje të Luizit, banorëve u lëshohet muzik që mos të dëgjojnë asgjë

Një protestë po raportohet se është duke u zhvilluar para zyreve të Top Channel, në përkrahje të banorit Luiz Ejlli.

Raportohet se banorëve brenda iu është lëshuar muzikë me zë të lartë, që të mos dëgjohen protestuesit jashtë.

Ndryshe kjo protestë thuhet se është organizuar nga Aleks Visha.

Kujtojmë se në nominim sonte janë Olta dhe Kiara./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej