Gazeta10

“Publiku na deshi të jemi bashk” – Fatmir e Erblin Hoxha

Këngëtarët Fatmir e Erblin Hoxha kanë treguar në emisionin “Gallatë me Arben Ahmetin” disa histori sa i përket karrierës së tyre.

Babë e birë thanë se publiku i ka dëshiruar të jenë së bashku, raporton Gazeta10.

“Publiku na kanë pranu së bashku prandaj edhe po përformojmë së bashku sidomos nëpër darsma, ne gjithë kohën marrim lëvdata dhe komente positive kur këndojmë së bashku, shumë herë fansat vijnë dhe dëshirojnë me bo foto me Erblinin”, tha ai në Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej