Gazeta10

“Purple Hearts”, njëri ndër filmat më të shikuar të kësaj vere  

“Purple Hearts”, është njëri nga filmat më të shikuar përgjatë kësaj vere në platformën Netflix. 

Në një shkrim të publikuar në “What’s on Netflix”, është bërë e ditur se filmi është shikuar mbi 100 milionë orë, vetëm dy javë pas premierës, transmeton Gazeta10. 

Sipas tyre, arsyet se pse filmi është duke arritur një sukses të tillë, ka të bëjë me aplikacionin TikTok, pasi shumë sekuenca të kësaj romance janë shkëputur e publikuar në të. 

Bazuar në të dhënat e Netflix Top 10, “Purple Hearts”, ka shumë gjasa të renditet njëri ndër filmat më të shikuar në këtë platformë.

Filmi “Purple Hearts”,i zhanrit dramë-romancë paraqet historinë e një ushtari dhe një këngëtareje, të cilët kurorëzohen fillimisht për të përfituar nga sigurimi shëndetësor, e që dashurohen në të vërtetë pas sfidave që i kalojnë së bashku. /Gazeta10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)