Gazeta10

“Purple Hearts”, njëri ndër filmat më të shikuar të kësaj vere  

“Purple Hearts”, është njëri nga filmat më të shikuar përgjatë kësaj vere në platformën Netflix. 

Në një shkrim të publikuar në “What’s on Netflix”, është bërë e ditur se filmi është shikuar mbi 100 milionë orë, vetëm dy javë pas premierës, transmeton Gazeta10. 

Sipas tyre, arsyet se pse filmi është duke arritur një sukses të tillë, ka të bëjë me aplikacionin TikTok, pasi shumë sekuenca të kësaj romance janë shkëputur e publikuar në të. 

Bazuar në të dhënat e Netflix Top 10, “Purple Hearts”, ka shumë gjasa të renditet njëri ndër filmat më të shikuar në këtë platformë.

Filmi “Purple Hearts”,i zhanrit dramë-romancë paraqet historinë e një ushtari dhe një këngëtareje, të cilët kurorëzohen fillimisht për të përfituar nga sigurimi shëndetësor, e që dashurohen në të vërtetë pas sfidave që i kalojnë së bashku. /Gazeta10

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat