Gazeta10

“Qysh hoxha me pas kerrin e mirë?” – Gold Ag: Unë krejtve ka një X7 ua kisha ble

Rap-artisti i njohur shqiptar, Arian Agusha apo Gold Ag, në emisioni “Gallatë” me Arben Ahmetin ai sot ka treguar gjithçka rreth muzikës dhe jetës së tij personale.

Gold Ag poashtu ka folur edhe për ngjarjet aktuale qe po ndodhin me hoxhollarët tonë ku kanë marr si dhuratë disa vetura. Ai për këtë tha se unë që të githëve nga një “X7” ua kisha ble.

“ E pashë një ditë një intervist ku thojke se qysh hoxha me pas kerrin e mirë? Unë krejve ka një X7-shë ua kisha ble”, ka thënë ai.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua