Gazeta10

Rama: Nuk e kemi besuar që brenda dy vitesh do ta hapim “Radio 10”

Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm, Fidan Rama ka thënë se që nga fillimi i krijimit të televizionit Kanal10, se fillimisht futja në tregun medial ishte që njerëzit ta kuptojnë se ka vend për një medium të ri të drejtuar nga vetë gazetarët, shkruan Gazeta10.

“Që nga fillimi i projektit të kompanisë tonë, kemi pas plane të zgjerohemi, dhe njëra prej atyre komponenteve, ishte edhe Radio. Nuk kemi besuar as vet që brenda dy vitesh të vijmë edhe te hapja e Radios”, tha mes tjerash Rama.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë deklaratën e tij.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
337396267_2556707847803320_5631195340894130427_n
“Gjendja i është keqësuar”, Gazetarja kosovare kërkon ndihmë për shërimin e bashkëshortit